O nas

O nas

 

Wega rozpoczęła działalność w 1980 roku, kiedy to została założona przez Wernera Gruszka i posiadała jedno stanowisko remontowo-diagnostyczne.
Z biegiem czasu szybko rozwijająca się firma, zmierzająca w kierunku kompleksowej obsługi klienta poszerzyła swoją działalność i tak w roku 1988 powstał profesjonalny auto-serwis z czterema stanowiskami i biurem obsługi klienta.
W 2000 roku firmę przejął syn - Grzegorz Gruszka, który wprowadził nowe pomysły, przyczyniające się do sprawniejszej obsługi technicznej firmy. Od tego czasu firma funkcjonuje pod nazwą Wega 2.

Ogromne doświadczenie, jakie zdobyliśmy w ciągu 30 lat pracy pozwala nam na kompleksowe i solidne wykonywanie usług. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu warsztatu i fachowej wiedzy pracowników, w krótkim czasie jesteśmy w stanie usunąć usterki w Państwa pojazdach. Możemy się poszczycić rzeszą zadowolonych klientów z terenu całego śląska i nie tylko. Zaufało nam wiele firm, posiadających flotę samochodów poruszających się po całej Europie.
Dzięki współpracy z największymi hurtowniami i autoryzowanymi serwisami  możemy zaproponować części zamienne renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. 
Wega 2 to jakość i tradycja.

ZAPRASZAMY do korzystania z naszych usług!

DANE FIRMY

PPUH WEGA2 Grzegorz Gruszka
ul. Świętochłowicka 54
41-909 Bytom

  32 286 29 20
   665 286 292
 [email protected]

OPONY FALKEN

Opony Falken Rewelacyjne, japońskie opony. Najwyższa jakość za cenę opon klasy ekonomicznej. Sprawdź!

 

ZAPŁAĆ KARTĄ

Płatność kartą Dla Państwa wygody wprowadziliśmy obsługę kart płatniczych oraz kredytowych.