Kontakt

Opony Falken

Opony to podstawa twojego bezpieczeństwa, dlatego oferujemy Ci w tym zakresie sprawdzone rozwiązanie – opony Falken. Produkt ten jest owocem pracy japońskich ekspertów, korzystających z  doświadczeń zebranych na najbardziej ekstremalnych torach wyścigowych świata. Kupując opony Falken otrzymujesz roczne darmowe ubezpieczenie producenta, co w praktyce oznacza gwarantowaną wymianę uszkodzonej opony.

Opony Falken to produkt japońskiej grupy Sumitomo Rubber Industries, związanej z marką Goodyear. Firma specjalizuje się w produkcji opon Ultra High Performance przeznaczonych do aut sportowych. Najwyższa jakość i świetne właściwości opon Falken zostały potwierdzone między innymi w jednej z największych i najtrudniejszych na świecie imprez World Rally Championship, z legendarnym 24-godzinnym wyścigiem na torze Nürburgring w Niemczech.

W ofercie producenta znajdują się opony do aut osobowych, ciężarowych i dostawczych. Ich największym atutem z całą pewnością jest stosunek wydajności i jakości do ceny. Wszystkie produkty japońskiej marki Falken są zgodne z normami ISO 9001 i 14001, a jednocześnie spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria jakości brane pod uwagę na największych międzynarodowych konkursach branżowych.  Opony Falken doskonale współgrają także z elektronicznymi systemami bezpieczeństwa auta, wyraźnie podnosząc komfort jazdy. Dzięki temu marka Falken jest w stanie zapewnić doskonałe osiągi oraz bezpieczeństwo na drodze.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Falken, dlatego nasze opony objęte są bezpłatnym ubezpieczeniem producenta. Oznacza to, że przez rok od zakupu w razie uszkodzenia opony możesz liczyć na bezpłatne naprawienie szkody. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości.

DANE FIRMY

PPUH WEGA2 Grzegorz Gruszka
ul. Świętochłowicka 54
41-909 Bytom

     665 286 292
 [email protected]

GODZINY PRACY

Pn-Pt 7:00-16:00
Sobota 8:00-14:00
Niedziela   ZAMKNIETE

OPONY FALKEN

Opony Falken Rewelacyjne, japońskie opony. Najwyższa jakość za cenę opon klasy ekonomicznej. Sprawdź!

 

ZAPŁAĆ KARTĄ

Płatność kartą Dla Państwa wygody wprowadziliśmy obsługę kart płatniczych oraz kredytowych.