Czyszczenie FAP / DPF

Opony Falken

Opony to podstawa twojego bezpieczeństwa, dlatego oferujemy Ci w tym zakresie sprawdzone rozwiązanie – opony Falken. Produkt ten jest owocem pracy japońskich ekspertów, korzystających z  doświadczeń zebranych na najbardziej ekstremalnych torach wyścigowych świata. Kupując opony Falken otrzymujesz roczne darmowe ubezpieczenie producenta, co w praktyce oznacza gwarantowaną wymianę uszkodzonej opony.

Opony Falken to produkt japońskiej grupy Sumitomo Rubber Industries, związanej z marką Goodyear. Firma specjalizuje się w produkcji opon Ultra High Performance przeznaczonych do aut sportowych. Najwyższa jakość i świetne właściwości opon Falken zostały potwierdzone między innymi w jednej z największych i najtrudniejszych na świecie imprez World Rally Championship, z legendarnym 24-godzinnym wyścigiem na torze Nürburgring w Niemczech.

W ofercie producenta znajdują się opony do aut osobowych, ciężarowych i dostawczych. Ich największym atutem z całą pewnością jest stosunek wydajności i jakości do ceny. Wszystkie produkty japońskiej marki Falken są zgodne z normami ISO 9001 i 14001, a jednocześnie spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria jakości brane pod uwagę na największych międzynarodowych konkursach branżowych.  Opony Falken doskonale współgrają także z elektronicznymi systemami bezpieczeństwa auta, wyraźnie podnosząc komfort jazdy. Dzięki temu marka Falken jest w stanie zapewnić doskonałe osiągi oraz bezpieczeństwo na drodze.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Falken, dlatego nasze opony objęte są bezpłatnym ubezpieczeniem producenta. Oznacza to, że przez rok od zakupu w razie uszkodzenia opony możesz liczyć na bezpłatne naprawienie szkody. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości.

OPONY FALKEN

Opony Falken Rewelacyjne, japońskie opony. Najwyższa jakość za cenę opon klasy ekonomicznej. Sprawdź!

 

ZAPŁAĆ KARTĄ

Płatność kartą Dla Państwa wygody wprowadziliśmy obsługę kart płatniczych oraz kredytowych.